Sprzedaż: 510 710 874 Wynajem: 605 437 431 Transport: 506 178 768 Wycena, rejestracja i VAT: 667 215 734 Akcyza, cło i tłumaczenia: 667 215 734

Samochód na zamówienie

Naszą działalnością jest również realizacja zamówień na samochody pożądane przez naszych klientów. Na terenie Unii Europejskiej fachowym okiem szukamy pojazdów spełniających oczekiwania klientów, wypełniamy wszelką potrzebną dokumentację, organizujemy transport do kraju, rejestrujemy i dostarczamy klientom do miejsc docelowych. Klienci mogą również pojechać z nami i sami wybrać swoje samochody! Oferujemy profesjonalne doradztwo techniczne, celne oraz administracyjne!

Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

Koszty zlecenia zamówienia na pojazd i jego transportu uplasowały się u nas na stałym poziomie:

  • 4000 PLN - zaliczka na zakup pojazdu
  • 1600 PLN netto – prowizja za realizację zamówienia pojazdu spełniającego oczekiwania klienta
  • od 2000 PLN netto – prowizja za transport pojazdu do miejsca dostarczenia
Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

Początkowo wpłacane przez klientów 4000 PLN to zaliczka na zakup pojazdu pozostawiany nam przy podpisywaniu umowy zamówienia pojazdu. Kiedy już znajdziemy pojazd spełniający oczekiwania klientów i zostanie podjęta decyzja o zakupie pojazdu, klienci dostarczają nam całą kwotę za pojazd przelewem bankowym lub gotówką, a te 4000 PLN są wliczane do ceny zakupu pojazdu.

1600 PLN netto to nasza prowizja za poświęcony czas na szukanie pojazdu oraz jego znalezienie. Od czasu podpisania umowy zamówienia z klientami, jesteśmy z nimi w nieustannym kontakcie telefonicznym i mailowym. Wysyłamy zdjęcia pojazdów, ich dokumentów i wyrażamy o nich swoją subiektywną i profesjonalną opinię pod kątem technicznym. Nie podejmiemy sami żadnej wiążącej decyzji bez zgody klientów. Realizacja zamówienia trwa przeciętnie miesiąc. W cenie 1600 PLN netto będziemy szukać do skutku po Unii Europejskiej, aż znajdziemy pojazd spełniający oczekiwania klientów. W sytuacji, gdy klienci podpiszą z nami umowę zamówienia pojazdu i wpłacą nam 1600 PLN netto na poczet zamówienia pojazdu, lecz po jakimś czasie rozmyślą się, to oczywiście te 1600 PLN netto zwracamy.

Kwota od 2000 zł netto (cena zależna od miejsca zakupu, miejsca dostarczenia oraz klasy pojazdu) to prowizja za transport pojazdu do miejsca dostarczenia. Dostarczymy pojazd do klientów w bezpieczny i profesjonalny sposób. Jeżeli klienci zechcą sami zorganizować transport, nie będziemy mieć nic przeciwko.

Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

W większości przypadków klienci na własne oczy zobaczą pojazdy dopiero, kiedy im je przyprowadzimy do miejsca docelowego. Zdajemy sobie sprawę, że może zaistnieć taka sytuacja, że to jednak nie będzie to, co klienci sobie wyobrażali. W tej sytuacji, pojazd zatrzymamy dla siebie, a klientom zwrócimy całość kwoty za zakup pojazdu. Będzie to oczywiście 1600 PLN netto prowizji za realizację zamówienia pojazdu, od 2000 PLN netto prowizji za transport do miejsca dostarczenia oraz cenę zakupu pojazdu wraz z zaliczką 4000 PLN. Jednakże przez ponad 20 lat działalności i setek zrealizowanych zamówień takie przypadki zdarzyły się tylko kilka razy. Były to przypadki, gdy pojazd okazał się zbyt mały dla potrzeb klienta lub decydował czynnik ludzki i zwyczajna zmiana zdania.

Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

Po zakończeniu transakcji zamówienia pojazdu oferujemy także opcjonalnie jego kompleksową rejestrację w kraju oraz ubezpieczenie (więcej informacji w zakładkach Kompleksowa rejestracja oraz Ubezpieczenia).

Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

Wycena i wszelkie inne informacje pod numerem telefonu 607-242-967 (Tomasz).

Wraz z dokumentami dostarczanymi nam na potrzeby zamówienia pojazdu i jego transportu konieczne będzie podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez naszą firmę. Wyrażenie zgody na przetwarzanie owych danych wynika z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określanego skrótowo jako „RODO”. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do pobrania tutaj.

Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

Copyright © 2024, eurocarjanowlubelski.pl     wykonane przez AKoL.pl

RegulaminPolityka prywatnościWspółpraca