Sprzedaż: 510 710 874 Wynajem: 605 437 431 Transport: 506 178 768 Wycena, rejestracja i VAT: 667 215 734 Akcyza, cło i tłumaczenia: 667 215 734

Współpraca

Interesujesz się motoryzacją? Czy jesteś dobrym kierowcą? Czy prawa rządzące i zachodzące trendy na rynku motoryzacyjnym są Ci znane? Czy posiadasz podstawową wiedzę na temat budowy pojazdów samochodowych? Znasz język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym? Czy znasz podstawowe reguły na jakich oparty jest handel zagraniczny?

Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

Chciałbyś iść naprzód i rozwijać się w firmie motoryzacyjnej poprzez:

  • przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i wynajmu
  • doradzanie klientom przy zakupie i wynajmie pojazdów włączając w to jazdy próbne i sprawdzenia techniczne w serwisach
  • wystawianie faktur, umów i wszelkiej dokumentacji związanej ze sprzedażą i wynajmem pojazdów
  • zarządzanie flotą pojazdów poprzez bieżące monitorowanie ogólnego stanu technicznego pojazdów, badań technicznych i ubezpieczeń
  • wypełnianie dokumentacji związanej z importem/eksportem pojazdów oraz ich legalizacją w kraju
  • wykonywanie krajowych i zagranicznych usług transportowych

Jeśli uważasz, że moglibyśmy być zainteresowani współpracą z Tobą, to wyślij nam swoje CV na eurocar@eurocarjanowlubelski.pl. W CV należy zamieścić poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Auto- Sprzedaż Euro-Car s.c. T. Gajewski, Z. Szczygieł, NIP: 862-15-03-925 z siedzibą w Janowie Lubelskim przy ulicy Ulanowskiej 28, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie owych danych wynika z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określanego skrótowo jako „RODO”.

Copyright © 2024, eurocarjanowlubelski.pl     wykonane przez AKoL.pl

RegulaminPolityka prywatnościWspółpraca