Sprzedaż: 510 710 874 Wynajem: 605 437 431 Transport: 506 178 768 Wycena, rejestracja i VAT: 667 215 734 Akcyza, cło i tłumaczenia: 667 215 734

Transport

Transport odgrywa kluczową rolę w branży motoryzacyjnej. Rynek sprzedaży i najmu pojazdów jest istotnie uzupełniany przez usługi transportowe. Jako dealer i rentier pojazdów wyspecjalizowaliśmy się w transporcie samochodów, motocykli i przyczep. Mamy również doświadczenie w transporcie łodzi, maszyn budowlanych, rolniczych, surowców mineralnych, mebli czy też sprzętu elektronicznego. Najwięcej doświadczenia zdobyliśmy transportując pojazdy, jednakże z wielką chęcią podejmiemy się nowych wyzwań.

Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

Przejechaliśmy tysiące kilometrów transportując pojazdy, motocykle, przyczepy, łodzie, maszyny budowlane, rolnicze, surowce mineralne, meble oraz sprzęt elektroniczny. Drogi polskie znamy jak własne kieszenie, a na zagranicznych czujemy się jak w domu. Bezpieczeństwo przewożonych towarów jest dla nas najważniejsze. Usługę transportową staramy się zawsze wykonać jak najszybciej, jednakże z uszanowaniem zasad Kodeksu Drogowego i Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego i jego zagranicznych odpowiedników.

Bardzo dobra znajomość języków obcych naszych pracowników jest bardzo przydatna przy ewentualnych kontrolach transportowych oraz odprawach celnych zarówno na unijnym rynku wewnętrznym, jak i poza jej granicami, co istotnie zaoszczędza czas i pieniądze. Kiedy przydarzy się sytuacja, że danego dnia trafi się transport w tym samym kierunku i możliwe jest jego połączenie z innym, to zawsze takie rozwiązanie proponujemy klientom, ponieważ zmniejszy to ponoszone przez nich koszty.

Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

Niestety nie da się stworzyć uniwersalnego cennika usług transportowych, ponieważ na koszty całkowite składa się odległość od punktu A do punktu B, rodzaj, wielkość i waga przewożonego przedmiotu, jak również rodzaj drogi łączącej punkty A i B (drogi mogą być płatne).
Wycena i wszelkie inne informacje pod numerem telefonu 506-178-768 (Zbigniew).

Wraz z dokumentami dostarczanymi nam na potrzeby zlecenia usługi transportowej konieczne będzie podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez naszą firmę. Wyrażenie zgody na przetwarzanie owych danych wynika z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określanego skrótowo jako „RODO”. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do pobrania tutaj.

Copyright © 2024, eurocarjanowlubelski.pl     wykonane przez AKoL.pl

RegulaminPolityka prywatnościWspółpraca