Sprzedaż: 510 710 874 Wynajem: 605 437 431 Transport: 506 178 768 Wycena, rejestracja i VAT: 667 215 734 Akcyza, cło i tłumaczenia: 667 215 734

Tłumaczenia

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów zagranicznych dotyczących branży motoryzacyjnej, budowlanej, rolniczej, medycznej, jak również sektora finansowego, ubezpieczeniowego, przemysłu, handlu i usług. Dokumenty biznesowe, techniczne, prawne i administracyjne nie stanowią dla nas żadnego problemu! Kraj z jakiego pochodzi dokument nie gra dla nas roli! Rozległa sieć współpracujących z nami tłumaczy przysięgłych pozwala nam wykonać dla Państwa usługę szybko, fachowo i korzystnie cenowo!

Euro Car Janów Lubelski, AutoKomis, Wynajem, Wypożyczalnia

Podczas rejestracji w kraju pojazdu importowanego, konieczne jest przetłumaczenie zagranicznego dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. Dokumenty motoryzacyjne to więc najczęściej tłumaczone przez nas papiery.

Ceny tłumaczeń dokumentów są zależne od stopnia trudności użytego w nich języka, ilości stron do przetłumaczenia oraz kraju pochodzenia dokumentu.

Wycena i wszelkie inne informacje pod numerem telefonu 667-215-734 (Wojciech).

Wraz z dokumentami dostarczanymi nam na potrzeby pośrednictwa w tłumaczeniu dokumentów zagranicznych konieczne będzie podpisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez naszą firmę. Wyrażenie zgody na przetwarzanie owych danych wynika z art. 7 ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, określanego skrótowo jako „RODO”. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do pobrania tutaj.

Copyright © 2024, eurocarjanowlubelski.pl     wykonane przez AKoL.pl

RegulaminPolityka prywatnościWspółpraca